Kiti interaktyvūs (multimedia) sprendimai

Kiti interaktyvūs (multimedia) sprendimai leidžia pristatyti klientui teikiamas paslaugas ar prekes, panaudojant animaciją, garsą ir video. Naudojamos technologijos: Adobe Macromedia Flash ir HTML5.

 

Elektroniniai žurnalai

E-žurnalai

Sukurtas e-žurnalas su vartotojo sąsaja ir administravimo panele. E-žurnale turinys yra pateiktas dvejomis kalbomis, vartotojui suteikiant galimybę pasirinkti pageidaujamą ir jam labiau priimtiną kalbą. Pereinant iš vienos kalbos į kitą, rodomas tas pats puslapis.

Administravimo panelėje administratorius turi ne vien turinio administravimo galimybę. Sukurtos funkcijos reklamos valdymui, informacijos perkėlimui į duomenų bazes.

Panaudota Adobe Macromedia Flash technologija.

 

Interaktyvios prezentacijos

Sukurtos įvairios interaktyvios prezentacijos (pristatymai): apie Kėdainių kraštą ir jo istoriją, darbų saugą statybose, triukšmo poveikį sveikatai ir pan.

Sukurtos interaktyvios internetinės pagalbos sistemos, skirtos UAB „Transporto Marisa“ keltų transporto rezervacijos sistemos ir logistikos valdymo sistemos vartotojams pristatyti.  Žingsnis po žingsnio pristatoma, kaip veikia sistema, kaip reikia ja naudotis. Sistemos integruotos su „Transporto Marisa“ interneto sistema, pagalbos temas galima pasirinkti tiek pačioje  svetainėje, tiek pagalbos sistemoje.

Panaudota Adobe Macromedia Flash technologija.

Interaktyvios prezentacijos

 

Interaktyvūs žemėlapiai

Interaktyvūs žemėlapiai

Sukurtas interaktyvus žemėlapis, skirtas UAB „Transporto Marisa“ keltų transporto rezervacijos sistemai. Vartotojas gali pasirinkti reikiamą uostą ir matyti reikiamą informaciją apie reisą, atvykimo laiką ir pan.

Panaudota Adobe Macromedia Flash technologija.

 

Partizanų g. 15a, LT-50203 Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 687 25439
Faks.: +370 37 300832

Įmonės kodas: 300043862
PVM kodas: LT100001154519
El. Paštas: info@terrait.net

Vardas

El. paštas

Žinutė


© UAB "Terra IT" - verslo valdymo sistemos, IT paslaugos