Mobilios aplikacijos

Šiais laikais mobilios aplikacijos (programėlės) tampa neatsiejama verslo dalimi, panašiai kaip prieš dešimt metų įmonės ėmė keltis į internetą, susikurdamos tinklapius ar elektronines parduotuves. Mobilios aplikacijos kaip modernių technologijų rezultatas atsirado greitėjant gyvenimo tempui, kai informacija reikalinga čia ir dabar. Mobilios aplikacijos gali atnešti apčiuopiamą naudą verslui:

  • galimybė tiesiogiai pasiekti klientą, vykdyti pardavimus, reklamos ar marketingo akcijas
  • suteikti informaciją apie įmonę ar naujai teikiamas paslaugas/parduodamas prekes
  • lankant klientus, atlikti suplanuotus darbus ir patogiai užfiksuoti jų rezultatus, patenkinti kitus įmonės vidinius poreikius
  • tiesiog sukurti aplikaciją gerai idėjai realizuoti ir išauginti naują verslą

Pagal naudojamas technologijas gali būti vietinė (angl. native) aplikacija, sukurta specifinei operacinei sistemai (OS) telefone (iOS, Android, Windows), internetinė (kaip nuoroda į mobilią aplikaciją) arba hibridinė.

UAB „Terra IT“ kuria mobilias aplikacijas, skirtas įmonės tiek išoriniams (pardavimai galutiniam vartotojui, informacijos suteikimas), tiek vidiniams (darbų ir užduočių perdavimas, rezultatų fiksavimas, vidinės užduotys ir pan.) poreikiams patenkinti. Išanalizavusi situaciją ir kliento keliamus tikslus, UAB „Terra IT“ gali pasiūlyti tinkamiausią technologiją mobiliai aplikacijai realizuoti. Mobilios aplikacijos dažniausiai būna viena iš sudedamųjų kuriamos sistemos dalių, leidžiančių klientui pasiūlyti pilnavertį sprendimą. UAB „Terra IT“ sukurtos mobilios aplikacijos padeda verslui užtikrinti greitą ir savalaikį informacijos apsikeitimą, reikalingų duomenų gavimą realiu laiku, operatyviai valdyti verslą ir priimti tinkamus sprendimus, panaudojant šiuolaikines technologijas (mobilių įrenginių kameras, skanavimą, GPS ir pan.), gauti didelę pridėtinę vertę, pvz. nuvykti į objektą, peržiūrėti reikalingas užduotis, atlikti numatytus darbus, užfiksuoti rezultatus ir juos perduoti į centrinę duomenų bazę. UAB „Terra IT“ sukurtos mobilios aplikacijos užtikrina laisvę judėti ir tuo pačiu turėti visą reikalingą informaciją, suteikia jas turintiems klientams maksimalų patogumą, pvz., bet kada peržiūrėti norimas prekes, jas užsakyti, rezervuoti ar nusipirkti, atsiskaitant tiesiai iš mobilios aplikacijos.

Partizanų g. 15a, LT-50203 Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 687 25439
Faks.: +370 37 300832

Įmonės kodas: 300043862
PVM kodas: LT100001154519
El. Paštas: info@terrait.net

Vardas

El. paštas

Žinutė


© UAB "Terra IT" - verslo valdymo sistemos, IT paslaugos