Pramonės skaitmenizavimas LT: parama gamybos įmonėms

2018.05.22 00:00:00

Kas tai?

„Pramonės skaitmenizavimas LT“ -  tai Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos priemonė, skirta labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms gamybos procesams automatizuoti, skaitmeninėms technologijoms diegti, gamybos technologiniam auditui atlikti ir technologinėms linijoms diegti, tokiu būdu didinant jų produktyvumą. Šis projektas skirtas gamybos pramonėms įmonėms, skaitmenizuoti veiklos procesus, panaudoti skaitmenines priemones verslo tobulinimui ir gerinimui.

Tikslai

Pagrindiniai priemonės „Pramonės skaitmenizavimas LT“ tikslai yra skatinti kompiuterizuoti gamybą ir jos procesus, diegti naujus sprendimus, susijusius su dirbtiniu intelektu, robotizacija, darbo vietų kompiuterizacija. Kiekviena įmonė turėtų sau išsikelti tikslus, kurie leistų tobulinti ir modernizuoti veiklą, kilti aukštyn ir sumažinti rankinio darbo krūvį.


Kas remiama?

1. Labai mažų, mažų ir vidutinių pramonės įmonių (toliau – pramonės MVĮ) technologinio audito atlikimas, kuris yra skirtas įvertinti pramonės MVĮ gamybos procesų skaitmenizavimo galimybes ir perspektyvas, ir (arba) technologinio audito nuostatų įgyvendinimo technologinė priežiūra (technologinio konsultavimo paslaugos);

2. Pramonės MVĮ gamybos procesų įrangos su integruotomis skaitmenizavimo technologijomis diegimas.

Galimi pareiškėjai – pramonės MVĮ.

Kokius rodiklius įmonė turės didinti:

1.      Pridėtinė vertė gamybos sąnaudomis, sukurta MVĮ, tenkanti vienam darbuotojui;
2.      Investicijas gavusios įmonės darbo našumo padidėjimas;
3.      Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas.


Ką mes siūlome?

UAB „Terra IT“ bendradarbiaudama su pramonės įmonėmis, siūlo gamybos valdymo sistemą „Terra ERP“, kuri yra skirta aprašyti gamybos valdymo procesus ir su jais susijusias užduotis.
Gamybos valdymo sistema Terra ERP apima visų įmonėje vykstančių procesų valdymą. Gamybos valdymo sistema yra tiesiogiai integruota su klientų valdymu, dokumentų valdymu, pardavimų valdymu, tiekimo grandinės valdymu, sandėlio valdymu, logistikos valdymu, personalo valdymu, finansais, savitarna (klientų zona), visas verslo valdymo sprendimas paremtas moduline sistema, todėl gali būti pritaikyta tiek didelėje, tiek mažoje įmonėje. Gamybai skirtas sprendimas tinka tiek diskretinę (individuali arba vienetinė, pvz. baldai, technologinė įranga), tiek srautinę gamybą vykdančioje įmonėje.

Plačiau apie gamybos valdymo sistemą: www.terraerp.lt

Partizanų g. 15a, LT-50203 Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 687 25439
Faks.: +370 37 300832

Įmonės kodas: 300043862
PVM kodas: LT100001154519
El. Paštas: info@terrait.net

Vardas

El. paštas

Žinutė


© UAB "Terra IT" - verslo valdymo sistemos, IT paslaugos