Socialiniai žaidimai

Socialiniai žaidimai yra puikus įrankis tiek mokymuisi (pvz.: edukaciniai žaidimai), tiek laiko praleidimui. Pagrindinis socialinių žaidimų skirtumas nuo įprastų kompiuterinių žaidimų - galimybė juos žaisti kartu su savo socialinio tinklo draugais, su jais konkuruoti, kooperuotis bei bendrauti.

Socialinis žaidimas „InoGame“

Socialinis žaidimas InoGame

Socialinis žaidimas „InoGame“ sukurtas ugdyti jaunimo (16-22 metų) anteprenerystę, pasitelkiant  socialinio tinklo Facebook draugus. Žaidime, galima susikurti savo virtualų veikėją, kuris pradės, valdys ir plės įnovatyvų verslą, kurs pridėtinę vertę kompanijai, partneriams ir visuomenei bei galės konkuruoti virtualioje rinkoje.

Socialinio žaidimo veiksmas vyksta virtualioje ateityje, kur kompanijos bendradarbiauja su viena kita slėniuose. Slėnių veikla padeda pagerinti gyvenimo kokybę bei sukuria pridėtinę vertę. Ateities miesto poreikiai glaudžiai susiję su efektyvumu – tikslas yra sukurti maksimalią gerovę, taigi žaidėjas privalės nuspręsti kuriuos produktus gaminti, kiek investuoti į gaminių kokybę. Šie sprendimai tiesiogiai daro įtaką žaidėjo įmonės ir slėnio, kuriame ji įsikūrusi rezultatams. Pagrindinis žaidimo tikslas yra įkurti ir sėkmingai valdyti verslą, bei patekti į TOP žaidėjų sąrašus.

Žaidimo virtualų pasaulį sudaro 3 slėniai - Bio, Eko ir Techno - kuriuose įsikūrusios įmonės gamina ir tobulina atitinkamus produktus. Kiekviename slėnyje yra po tris laboratorijas, kurios dar labiau susiaurina gaminamų produktų sritį. Žaidėjas, įkūręs savo įmonę laboratorijoje, viską pradeda nuo paprastos produktų gamybos, po truputį plėsdamas savo verslą ir įtraukdamas naujus produktų gamybos procesus (pvz.: testavimą, tobulinimą), tokiu būdu gerindamas savo gaminamų produktų kokybę.

Socialinis žaidimas „Citizen 1“

Socialinis žaidimas Citizen 1

Valdžios eksperimentas nepavyko taip, kaip buvo planuota. Į žmonių smegenis įmontuotos valdymo mikroschemos pradėjo gauti klaidingus signalus, kurie sukelia paniką ir priverčia kovoti už išlikimą bet kokiomis priemonėmis. 3 klanai kaunasi dėl įtakos mieste. Pasirink už ką kovosi, atėjo Tavo eilė perimti miesto kontrolę!

Taip prasideda socialinis žaidimas „Citizen 1“. Žaidimo veiksmas vyksta virtualiame mieste, kuriame žaidėjas turi išlikti ir nuolatos kovoti už savo išlikimą. Atlikdamas misijas miestą savo rankose laikantiems klanams, žaidėjas kelia savo reputaciją juose. Tuo pačiu žaidėjas kaunasi ir dėl savo įtakos zonų mieste.

Partizanų g. 15a, LT-50203 Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 687 25439
Faks.: +370 37 300832

Įmonės kodas: 300043862
PVM kodas: LT100001154519
El. Paštas: info@terrait.net

Vardas

El. paštas

Žinutė


© UAB "Terra IT" - verslo valdymo sistemos, IT paslaugos