Terra IT: Dirbtinio intelekto pritaikymas verslo valdymo sistemose

2018.05.30 00:00:00
Kas yra dirbtinis intelektas?

Dirbtinio intelekto kūrimas yra sparčiai besiplečianti sritis, kurios funkcijos jau šiuo metu yra pilnai funkcionuojančios daugelyje verslo valdymo sričių. 
Dirbtinis intelektas – tai kompiuterinės programos algoritmas, kuris atlikdamas tuos pačius veiksmus mokosi ir sprendžia uždavinius pagal anksčiau atliktas užduotis ir darbus. Kiekvienas sprendimas tampa vis tikslesnis, todėl jo panaudojimas verslo valdymo sistemose įmonėms gali atnešti daug naudos, bei sumažinti d arbuotojų skaičių toms pačioms užduotims atlikti.

Ką mes sukūrėme?

UAB „Terra IT“ sukūrė tiekimo robotizavimą, panaudojant dirbtinį intelektą (DI). Tai atlikus buvo sumažintos žmogiškosios sąnaudos ir likę darbuotojai labiau atlieka tik stebėtojo vaidmenį. Šiuo atveju DI sukurtas tiekimui valdyti ir apsprendžia ką reikia užsakinėti iš tiekėjų, remiantis ankstesne patirtimi. iš užsakymų ir gamybos žaliavų poreikio. 

Kur galima tai panaudoti?

Dirbtinio intelekto panaudojimo sprendimai gali būti pritaikomi gamybos ar projektų valdymo sistemose.
Taip pat galimybė panaudoti tiekimo robotizavimą, dirbtinio intelekto pagalba, gali būti įmonėse, kurios turi savo sandėlius, didelį kiekį tiekėjų, didelį pirkimo ir pardavimo sąskaitų srautą, daug darbuotojų. Skirta įmonėms, kurioms reikia apdoroti didelius kiekius informacijos, ir norima išvengti klaidų, nereikalingų pasikartojimų ir sutaupyti laiko, kai reikia ypatingo tikslumo. 

Plačiau apie gamybos valdymo sistemą Terra ERP: www.terraerp.lt
Plačiau apie projektų valdymo sistemą Terra Project: www.terraproject.lt
Partizanų g. 15a, LT-50203 Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 687 25439
Faks.: +370 37 300832

Įmonės kodas: 300043862
PVM kodas: LT100001154519
El. Paštas: info@terrait.net

Vardas

El. paštas

Žinutė


© UAB "Terra IT" - verslo valdymo sistemos, IT paslaugos